Zadaj pytanie

Jeżeli jesteś zainteresowany jedną z naszych ofert lub masz do nas pytania, skontaktuj się za pośrednictwem poniższego formularza *):

 

*)

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z zapytaniem oraz na wysyłanie drogą elektroniczną (za pośrednictwem maili) innych informacji mających związek z zapytaniem oraz prowadzoną przez Ciebie działalnością jak np. oferty ubezpieczeniowe, informacje prawne, zaproszenia na konferencje transportowe, publikacje z zakresu transportu i spedycji itp.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Oświadczasz również, że zapoznałeś się z Polityką prywatności obowiązującą w CDS oraz zostałeś poinformowany o przysługującym Tobie prawie dostępu do swoich danych, do ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest CDS Kancelaria Brokerska z/s w Warszawie (02-784), ul. Pięciolinii 1 lok. 12.

POLITYKA PRYWATNOŚCI ZGODNIE Z RODO

 

© 2009 by CDS Kancelaria Brokerska                            Warszawa 02-795, ul. Wiolinowa 10 lok 53, biuro@cds-odszkodowania.pl

  • Facebook Social Icon