Szkolenia - Zamówienie 

Tutaj możesz zamówić dostęp do płatnych szkoleń on-line oraz dokonać zapłaty za wybrane szkolenia.

Zamówienie proszę złożyć za pośrednictwem poniższego formularza. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany do płatności online.

Jeżeli chcesz dokonać płatności przelewem, zaznacz opcję "Przelew tradycyjny" - po otrzymaniu zamówienia otrzymasz dane do dokonania płatności.

W przypadku wybrania opcji płatności "Przelew tradycyjny", po wysłaniu zamówienia nie musisz przechodzić do opcji płatności.

*)

Korzystając z niniejszego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z zapytaniem oraz na wysyłanie drogą elektroniczną (za pośrednictwem maili) innych informacji mających związek z zapytaniem oraz prowadzoną przez Ciebie działalnością jak np. oferty ubezpieczeniowe, informacje prawne, zaproszenia na konferencje transportowe, publikacje z zakresu transportu i spedycji itp.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest CDS Kancelaria Brokerska z/s w Warszawie (02-785), ul. Wiolinowa 10 lok. 53.

 

© 2009 by CDS Kancelaria Brokerska                            Warszawa 02-795, ul. Wiolinowa 10 lok 53, biuro@cds-odszkodowania.pl

  • Facebook Social Icon