top of page

Szkolenia płatne - Zamówienie 

Tutaj możesz zamówić dostęp do płatnych szkoleń on-line oraz dokonać zapłaty za wybrane szkolenia.

Zamówienie proszę złożyć za pośrednictwem poniższego formularza. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany do płatności online.

Jeżeli chcesz dokonać płatności przelewem, zaznacz opcję "Przelew tradycyjny" - po otrzymaniu zamówienia otrzymasz dane do dokonania płatności.

W przypadku wybrania opcji płatności "Przelew tradycyjny", po wysłaniu zamówienia nie musisz przechodzić do opcji płatności.

*)

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w związku z zapytaniem oraz na wysyłanie drogą elektroniczną (za pośrednictwem maili) innych informacji mających związek z zapytaniem oraz prowadzoną przez Ciebie działalnością jak np. oferty ubezpieczeniowe i szkoleniowe, informacje prawne, newslettery, poradniki, zaproszenia na konferencje transportowe, publikacje z zakresu transportu i spedycji itp.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Oświadczasz również, że zapoznałeś się z Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych (link do klaluzuli poniżej) oraz zostałeś poinformowany o celach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o przysługującym Ci prawie dostępu do swoich danych, do ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest CDS Kancelaria Brokerska z/s w Warszawie (02-785), ul. Wiolinowa 10 lok. 53.

bottom of page