top of page

Szkolenia - Zamówienie dostępu do nagrań

Tutaj możesz zamówić dostęp do nagrań z płatnych szkoleń on-line organizowanych przez CDS. Dostęp do nagrań jest płatny - szczegóły znajdziesz w zamówieniu.

Zamówienie proszę złożyć za pośrednictwem poniższego formularza. Po wypełnieniu i przesłaniu do nas formularza otrzymasz od nas informację o cenie i formie płatności.

*)

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w związku z zapytaniem oraz na wysyłanie drogą elektroniczną (za pośrednictwem maili) innych informacji mających związek z zapytaniem oraz prowadzoną przez Ciebie działalnością jak np. oferty ubezpieczeniowe i szkoleniowe, informacje prawne, newslettery, poradniki, zaproszenia na konferencje transportowe, publikacje z zakresu transportu i spedycji itp.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Oświadczasz również, że zapoznałeś się z Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych (link do klaluzuli poniżej) oraz zostałeś poinformowany o celach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o przysługującym Ci prawie dostępu do swoich danych, do ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest CDS Kancelaria Brokerska z/s w Warszawie (02-785), ul. Wiolinowa 10 lok. 53.

bottom of page