Szkolenia - Zamówienie dostępu do nagrań

Tutaj możesz zamówić dostęp do nagrań z płatnych szkoleń on-line organizowanych przez CDS. Dostęp do nagrań jest płatny - szczegóły znajdziesz w zamówieniu.

Zamówienie proszę złożyć za pośrednictwem poniższego formularza. Po wypełnieniu i przesłaniu do nas formularza otrzymasz od nas informację o cenie i formie płatności.

*)

Korzystając z niniejszego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z zapytaniem oraz na wysyłanie drogą elektroniczną (za pośrednictwem maili) innych informacji mających związek z zapytaniem oraz prowadzoną przez Ciebie działalnością jak np. oferty ubezpieczeniowe, informacje prawne, zaproszenia na konferencje transportowe, publikacje z zakresu transportu i spedycji itp.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest CDS Kancelaria Brokerska z/s w Warszawie (02-785), ul. Wiolinowa 10 lok. 53.

 

© 2009 by CDS Kancelaria Brokerska                            Warszawa 02-795, ul. Wiolinowa 10 lok 53, biuro@cds-odszkodowania.pl

  • Facebook Social Icon