top of page

Szkolenia 

on-line

Pandemia koronawirusa ograniczyła firmom transportowym i spedycyjnym dostęp zarówno do ekspertów, jak również do wiedzy z zakresu przepisów regulujących drogowy transport towarów oraz stosowania prawa praktyce. Idąc zatem z duchem czasu, wspólnie z partnerami rozpoczęliśmy cykl szkoleń on-line, które pozwolą na wypełnienie powstałej luki i łatwiejszy dostęp do wiedzy transportowej. 

Najbliższe szkolenie on-line

 07 stycznia 2021 r. (czwartek), godz. 11.00 - 13.20

Program szkolenia

Kary umowne w zleceniach i ich ompensata z należności przewoźnika, czyli zarabianie przez karanie.

Jerzy Różyk

Czas to pieniądz, czyli jak dobrze planować czas pracy kierowcy i nie płacić kar.

Aleksandra Okonowska

Czy wiesz kiedy skończy Ci się "siano" na koncie? 

Michał Myszkowski

Jerzy Różyk

 

Od 34 lat w branży ubezpieczeniowej, w tym od 19 lat  w obsłudze podmiotów sektora TSL w zakresie diagnostyki ryzyka, ubezpieczeń oraz szkód transpor-towych.

Jego główną specjalnością jest prawo przewozowe międzynarodowe oraz obowiązujące w krajach Unii Europejskiej.

Założyciel i właściciel kancelarii doradczej CDS, która  wspiera  sektor  transportowy  i  obsługuje  firmy

transportowe i spedycyjne w zakresie: określania prawnej odpowiedzialności wynika-jącej z zawieranych umów przewozu, prowadzenia nadzoru nad postępowaniami reklamacyjnymi związanymi ze szkodami transportowymi oraz tworzenia programów ubezpieczeń dla przewoźników i spedytorów.

Autor ponad 100 artykułów z zakresu prawa przewozowego, ryzyka i ubezpieczeń transportowych. Współpracuje z wydawnictwami: Transport Manager, TSL biznes, Truck.pl oraz z portalami: etransport.pl, Trans.info oraz Infor.pl

Wykładowca i prelegent na wielu konferencjach, seminariach  i szkoleniach transportowych.

Aleksandra Okonowska

 

Ekspert transportu drogowego, specjalista czasu pracy kierowców oraz kontroli firm. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Kadr i Płac w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. 

Uprawnienia Inspektora Transportu Drogowego zdobyła w 2006 r. Do 2013 r. pracowała na stanowisku inspektora transportu drogowego w WITD w Gdańsku.

Od 2014 r. prowadzi firmę doradztwa transportowego - Główny Informator Transportu Drogowego, a od 2020 - OKIKO Eksperci Transportu.

Prowadzi liczne szkolenia z zakresu czasu pracy kierowców, zasad wykonywania transportu drogowego oraz stosowania przepisów transportowych w praktyce.

Michał Myszkowski

 

Uznany ekspert rynku TSL. Od 2004 roku aktywnie działa na rynku TSL, na którym przeszedł ścieżkę od spedytora do dyrektora.

Praca na każdym szczeblu pozwoliła mu dobrze zrozumieć procesy zachodzące w branży, dzięki czemu świetnie sprawdza się w zwiększaniu efektywności i rentowności łańcuchów dostaw, zwłaszcza na rynku TSL i w firmach produkcyjnych posiadających swoje działy logistyki.

Autor artykułów z zakresu prawa przewozowego, technik sprzedaży i organizowania pracy operacyjnej w firmach transportowych i spedycyjnych w Transport Manager oraz  Trans.info.

Prelegent wielu szkoleń i warsztatach transportowych  za zakresu stosowania prawa przewozowego i spedycyjnych technik sprzedaży.

Szkolenia - informacje

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem szkolenia w swojej firmie lub uczestniczeniem w najbliższym szkoleniu on-line, wyślij do nas wiadomość lub zapytaj o szkolenie:

Dziękujemy! Wiadomość został wysłana.

SZKOLENIE_edited.jpg

NASI EKSPECI

Zobacz tematykę szkoleń

Podamy wkrótce

bottom of page